Aylık arşivler: Temmuz 2018

Astropay Kart Nasıldır?

Astropay Kart Nasıldır?Astropay kart 2008 yılında ekonomi dünyasına ön ödemeli sanal kart olarak girdi. Bugün Latin Amerika başta olmak üzere Çin ve Türkiye’de aktif olarak kullanılmaya başlandı. Astropay kart ön ödemeli bir sanal kart olup kredi kartı değildir.

Astropay kartlar 1 yıl geçerlidir. Yıl sonunda kartınızda bakiye olsa bile kendi kendine iptal olur. O yüzden 1 yıl içinde bakiye mutlaka tüketilmelidir. İptal olan kart hiçbir şekilde yeniden basılmaz. Astropay 16 haneli bir dijital kart dizisidir. Birbirine benzemeyen rakamlardan oluşur.

Astropay kartın kredi kartından tek farklı kredi kartında bakiye yüklenmiş olur harcama yapar sonra ödeme yaparsınız. Astropay da ödemeyi önceden yapar sonra harcamanızı yaparsınız. Sanal banka kartlarından farkı ise bakiyeniz bittiğinde kart otomatik olarak iptal olur. Astropay kart satın alırken kart ücreti ödemezsiniz. Ödediğiniz miktar kartın içine yüklenen bakiyedir.

Astropay birçok yönden kişiye avantaj sağlar. En büyük avantajı internette alışveriş yaparken özel bilgileriniz ad soy adı telefon numarası adres gibi bilgileriniz tanımadığınız 3.şahısların eline geçmez.

Astropay evrensel ödeme sistemi oldukça güvenilir bir para harcama yöntemdir. Kart ücreti ve komisyonu ödemeden astropay kartlarına sahip olabilirsiniz. Canlı destek hattımıza bağlanıp güncel astropay fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Astropay fiyatları günlük dolar kuruna göre değişiklik göstermektedir. Ödeme için banka havalesi yöntemi kullanılmaktadır. Haftanın 7 günü 24 saat canlı destek hattımıza bağlanarak Astropay kart satın alabilirsiniz. Ödeme yaparken açıklama kısmına cep telefon numaranızı yazmanız gerekir. Pin kodu cep telefonlarına kısa mesaj olarak gelir. Ödeme yaptıktan sonra ödemeleriniz kontrol edilip pininiz hemen aktarılır.

Astropay Türkiye’nin bir çok yerinde aktif olarak kullanılan para ödeme yöntemidir. Online oyunlar, çevrim içi alışveriş merkezlerinde geçerlidir. 10 dolar ile 1000 dolar arasında farklı miktarlarda astropay kart alabilirsiniz. 10, 15, 25, 50, 100, 250, 500, 1000 dolar olarak kart satın alabilirsiniz. Astropay fiyatları doların iniş çıkışına göre gün gün değişmektedir. Canlı destek hattımıza bağlanarak güncel astropay fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Kartın tamamını 1 seferde kullanmak zorunda değilsiniz. Kartı 1 yıl süreyle istediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

Astropay Kart Hakkında 10 Soruya Cevap

Astropay Kart Hakkında 10 Soruya Cevap1- Astropay kart ne zaman kuruldu ? 2008 yılında dünya ekonomi piyasasına girdi.
2- Astropay kart en çok hangi ülkelerde kullanılır ? Latin Amerika ülkeleri, Çin, Türkiye
3- Astropay kart nedir ? Ön ödemeli sanal karttır. Evrensel ödeme sistemidir. Dijital rakamlar dizisidir. Birbirine benzemeye rakamlar dizisinden oluşur. Kredi kartı değildir. Sanal kredi kartı değildir. Astropay kelimesinin sözlük anlamı sanal para ödeme yöntemi olarak geçer.
4- Astropay kart geçerlilik süresi ne kadardır ? Astropay kart geçerlilik süresi 1 yıldır. Yıl sonunda kart sistem tarafından iptal edilir. İçinde bakiyeniz olsa bile iptal olur. İptal olan kart da bir daha açılmaz.
5- Astropay kartın kredi kartından farkı nedir ? Kredi kartı içi para yüklü bir biçimde size gelir. Harcama yapar ay sonunda harcadığınız miktarı ödersiniz. Astropay ise tam terci bir mantıkla çalışır. Önce para yüklersiniz sonra harcamaya başlarsınız. Akıllı alışveriş için astropay tercih edilmelidir. Paranız kadar harcar ölçülü alışveriş yapmış olursunuz.
6- Astropay kartın sanal banka kartından farkı nedir ? Sanal kartlarda bakiyeniz bitse bile kartınız iptal olmaz. Karta para yükleyip kartı kullanmaya devam edersiniz. Astropay kartta ise bakiyeniz bitince kart otomatik olarak iptal olur.
7- Astropay kart kişiye ne gibi kolaylık sağlar ? güvenilir alışveriş yapmanızı sağlar. Kişisel bilgilerinizi paylaşmadan alışveriş yapmanıza imkan sağlar. Kredi kartına ihtiyaç duymadan alışveriş yapmanızı sağlar. Ödeme onayı anlık olduğu için alışverişinizi hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.
8- Astropay nerelerde kullanılır? Online oyun kanallarında, çevrimiçi alışveriş merkezlerinde kullanılır.
9- Astropay kart fiyatları neden değişir ? Astropay kart dolar olarak yüklenir. Dolar fiyatları sürekli değiştiği için Astropay kart fiyatları da sürekli değişir. Bu yüzden dolar kurunu iyi takip etmeli uygun zamanlarda alım yapmak size katkı sağlar.
10- Astropay kart alırken nelere dikkat edilmelidir ? sağlam firmalardan alışveriş yapmalısınız. Ucuz astropay satan firmalardan uzak durmalısınız. Sürekli bir kanaldan alışveriş yapmalısınız. Astropay kart şifrenizi kimseyle paylaşmayın.

Astropay Nedir, Ne Değildir?

Astropay Nedir, Ne Değildir?1- Astropay 2008 yılında dünya piyasasına girdi.
2- Astropay Türkiye, Çin başta olmak üzere bir çok Latin Amerika ülkesinde aktif olarak kullanılan ön ödemeli karttır.
3- Astropay kredi kartı ya da sanal kredi kartı değildir.
4- Astropay kart 1 yıl süreyle geçerlidir. 1 yılın sonunda bakiyeniz olsa bile otomatik iptal olur.
5- Astropay satın aldığınızda size bakiye, 16 haneli kod, son kullanma tarihi ve cvc güvenlik numarası verilir. Alışverişlerinizi bu dijital rakamlarla yaparsınız.
6- İptal olan bir kart yeniden basılmaz.
7- Astropay kelimesi sözlükte sanal para ödeme yöntemi olarak geçer.
8- Astropay kart dolar bazlı satılır. Bu yüzden fiyatları günlük dolar kuruna göre belirlenir. Fiyatları gün geçtikçe farklı değer alır.
9-Astropay kart satın alırken ödemeyi havale ile yaparsınız. Ödeme yaparken açıklamaya telefon numarası yazmanız gerekir. Kodlar telefonunuza gelecektir. Bu yüzden telefon numaranızı doğru girmelisiniz.
10- Astropay kartı tek kullanımlık bir kart değildir. Bu yüzden harcama yaparken parça parça harcayabilirsiniz. 1 yıl içinde kartı mutlaka bitirmelisiniz.
11- Astropay kart için kart aidatı ve komisyon ödemezsiniz.
12- İstediğiniz kadar Astropay kart satın alabilirsiniz.
14- Astropay kart ödemeleri anlık gerçekleşir. Alışveriş yaptığınız kanala bilgileri girdiğiniz anda saniyeler içinde ödemeniz gerçekleşir.
15- Astropay son derece güvenilir bir ödeme kanalıdır. Alışveriş yaparken kişisel bilgilerinizi tanımadığınız 3.şahıslarla paylaşmanızın önüne geçmiş olursunuz.
16- Astropay size kolay hızlı ve güvenilir alışveriş yapma imkanı sağlar.
17- Astropay online oyunlarda, çevrimiçi alışveriş merkezlerinde ve internet sitelerinde aktif olarak kullanabilirsiniz.
18- Astropay kartı anlaşmalı yerlerde elektronik ödeme yöntemi olarak geçer. Gerekli bilgileri girip onaylandığı anda ödemeniz anlık olarak gerçekleşir.
19- Astropay firması seçerken çok dikkat etmelisiniz. Güvenilir firmalardan kartınızı temin etmelisiniz. Paranızı karavan firmalara kaptırmayın. Ucuz Astropay sattığını iddia eden firmalara itimat etmeyin. Amaçları sizin paranızı alıp size hizmet vermemek sizi dolandırmaktır.
20- Astropay kart bilgilerinizi kimseyle paylaşmayın. Dijital rakamlar kimin eline geçerse bu rakamlarla karınızı kolayca harcayabilir.