Aylık arşivler: Ağustos 2018

Astropay Ön Ödemeli Sanal Kart

Astropay Ön Ödemeli Sanal KartEkonomik sıkıntılar insanlığımızın ortak sorunlarından birisidir. İnsanların ekonomik sıkıntı çekmeleri iki nedene bağlıdır. Ya kazandıkları para azdır ya da para harcama konusunda ölçüyü kaçırmıştır. Ne kadar kazanırsanız kazanın para harcamada ölçüyü kaçırırsanız ekonomik sıkıntı çekebilirsiniz. Bugün 2000 lira maaş alıp ekonomik yönden sıkıntı çekmeyen 10.000 lira maaş alıp ekonomik sıkıntı çeken insanlarımız var. Bunun temel nedeni para harcama konusudur.

Kredi kartları para harcama dengemizi bozar. Çünkü kredi kartları içi para yüklü kartlardır. İçindeki bakiye borçlanabileceğimiz miktardır. Kartın sahibi olan kişi bu bakiyeyi cebindeki paraymış gibi harcar. Ay sonunda ekstre kesildiğinde ödemede zorluk çeker. Para harcama konusunda dengeyi sağlamakta zorlanan birisi için kredi kartı çok tehlikelidir. Kredi kartı yerine Astropay kart kullanmak daha akılcadır.

Astropay kart bugün dünyada bir çok ülkede faaliyet göstermeye başladı.Güvenilir, hızlı, kolay ulaşılabilen bir kart olması nedeniyle en çok tercih edilen elektronik ödeme kanalı haline geldi. Astropay karta önce para yükler sonra harcamaya başlarsınız. Konturlu telefonlar gibi düşünün. Konturlu telefonlar eksi bakiyeye inerken astropay kartta bu söz konusu değildir. Kartın ömrü 1 yıl olup kartın limiti bittiği anda kart otomatik iptal olur.

Astropay kart 16 haneli dijital rakamlar dizisidir. Bu rakamların yanında son kullanma tarihi ve kart güvenlik bilgisi dediğimiz CVC verilir. bu 3 bilgi ile dünyanın farklı ülkelerinde online sitelerde ve çevrimiçi alışveriş merkezlerinde güvenli alışveriş yapabilirsiniz. Elektronik ödeme kabul eden bütün çevrimiçi mağazalarda kullanabilirsiniz.

Astropay kullanmak size birçok açıdan olumlu katkılar sağlar. En önemli katkısı kişisel bilgilerinizi kimseyle paylaşmak zorunda kalmazsınız. Adres, telefon numarası, kredi kartı gibi bilgilerinizi vermeden internet dünyasında güvenilir ve hızlı alışveriş yapmış olursunuz.

Astropay kartlar dolar olarak bakiye yüklenir. Ödeme sadece bakiye için yapılır. Kart ücreti ve komisyon ödemesi yapmazsınız. Yüklenen kartı 1 yıl içinde tüketmeniz isteniz. Kart tek kullanımlık kart değildir. Bakiyeyi parça parça harcayabilirsiniz. Harcama yaparken bilgileri sisteme kayıt edip onaylamanız halinde otomatik onaylanır.