Astropay Kart Hakkında 10 Soruya Cevap

Astropay Kart Hakkında 10 Soruya Cevap1- Astropay kart ne zaman kuruldu ? 2008 yılında dünya ekonomi piyasasına girdi.
2- Astropay kart en çok hangi ülkelerde kullanılır ? Latin Amerika ülkeleri, Çin, Türkiye
3- Astropay kart nedir ? Ön ödemeli sanal karttır. Evrensel ödeme sistemidir. Dijital rakamlar dizisidir. Birbirine benzemeye rakamlar dizisinden oluşur. Kredi kartı değildir. Sanal kredi kartı değildir. Astropay kelimesinin sözlük anlamı sanal para ödeme yöntemi olarak geçer.
4- Astropay kart geçerlilik süresi ne kadardır ? Astropay kart geçerlilik süresi 1 yıldır. Yıl sonunda kart sistem tarafından iptal edilir. İçinde bakiyeniz olsa bile iptal olur. İptal olan kart da bir daha açılmaz.
5- Astropay kartın kredi kartından farkı nedir ? Kredi kartı içi para yüklü bir biçimde size gelir. Harcama yapar ay sonunda harcadığınız miktarı ödersiniz. Astropay ise tam terci bir mantıkla çalışır. Önce para yüklersiniz sonra harcamaya başlarsınız. Akıllı alışveriş için astropay tercih edilmelidir. Paranız kadar harcar ölçülü alışveriş yapmış olursunuz.
6- Astropay kartın sanal banka kartından farkı nedir ? Sanal kartlarda bakiyeniz bitse bile kartınız iptal olmaz. Karta para yükleyip kartı kullanmaya devam edersiniz. Astropay kartta ise bakiyeniz bitince kart otomatik olarak iptal olur.
7- Astropay kart kişiye ne gibi kolaylık sağlar ? güvenilir alışveriş yapmanızı sağlar. Kişisel bilgilerinizi paylaşmadan alışveriş yapmanıza imkan sağlar. Kredi kartına ihtiyaç duymadan alışveriş yapmanızı sağlar. Ödeme onayı anlık olduğu için alışverişinizi hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.
8- Astropay nerelerde kullanılır? Online oyun kanallarında, çevrimiçi alışveriş merkezlerinde kullanılır.
9- Astropay kart fiyatları neden değişir ? Astropay kart dolar olarak yüklenir. Dolar fiyatları sürekli değiştiği için Astropay kart fiyatları da sürekli değişir. Bu yüzden dolar kurunu iyi takip etmeli uygun zamanlarda alım yapmak size katkı sağlar.
10- Astropay kart alırken nelere dikkat edilmelidir ? sağlam firmalardan alışveriş yapmalısınız. Ucuz astropay satan firmalardan uzak durmalısınız. Sürekli bir kanaldan alışveriş yapmalısınız. Astropay kart şifrenizi kimseyle paylaşmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir