Astropay Kart Nasıldır?

Astropay Kart Nasıldır?Astropay kart 2008 yılında ekonomi dünyasına ön ödemeli sanal kart olarak girdi. Bugün Latin Amerika başta olmak üzere Çin ve Türkiye’de aktif olarak kullanılmaya başlandı. Astropay kart ön ödemeli bir sanal kart olup kredi kartı değildir.

Astropay kartlar 1 yıl geçerlidir. Yıl sonunda kartınızda bakiye olsa bile kendi kendine iptal olur. O yüzden 1 yıl içinde bakiye mutlaka tüketilmelidir. İptal olan kart hiçbir şekilde yeniden basılmaz. Astropay 16 haneli bir dijital kart dizisidir. Birbirine benzemeyen rakamlardan oluşur.

Astropay kartın kredi kartından tek farklı kredi kartında bakiye yüklenmiş olur harcama yapar sonra ödeme yaparsınız. Astropay da ödemeyi önceden yapar sonra harcamanızı yaparsınız. Sanal banka kartlarından farkı ise bakiyeniz bittiğinde kart otomatik olarak iptal olur. Astropay kart satın alırken kart ücreti ödemezsiniz. Ödediğiniz miktar kartın içine yüklenen bakiyedir.

Astropay birçok yönden kişiye avantaj sağlar. En büyük avantajı internette alışveriş yaparken özel bilgileriniz ad soy adı telefon numarası adres gibi bilgileriniz tanımadığınız 3.şahısların eline geçmez.

Astropay evrensel ödeme sistemi oldukça güvenilir bir para harcama yöntemdir. Kart ücreti ve komisyonu ödemeden astropay kartlarına sahip olabilirsiniz. Canlı destek hattımıza bağlanıp güncel astropay fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Astropay fiyatları günlük dolar kuruna göre değişiklik göstermektedir. Ödeme için banka havalesi yöntemi kullanılmaktadır. Haftanın 7 günü 24 saat canlı destek hattımıza bağlanarak Astropay kart satın alabilirsiniz. Ödeme yaparken açıklama kısmına cep telefon numaranızı yazmanız gerekir. Pin kodu cep telefonlarına kısa mesaj olarak gelir. Ödeme yaptıktan sonra ödemeleriniz kontrol edilip pininiz hemen aktarılır.

Astropay Türkiye’nin bir çok yerinde aktif olarak kullanılan para ödeme yöntemidir. Online oyunlar, çevrim içi alışveriş merkezlerinde geçerlidir. 10 dolar ile 1000 dolar arasında farklı miktarlarda astropay kart alabilirsiniz. 10, 15, 25, 50, 100, 250, 500, 1000 dolar olarak kart satın alabilirsiniz. Astropay fiyatları doların iniş çıkışına göre gün gün değişmektedir. Canlı destek hattımıza bağlanarak güncel astropay fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Kartın tamamını 1 seferde kullanmak zorunda değilsiniz. Kartı 1 yıl süreyle istediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir