Astropay Nedir, Ne Değildir?

Astropay Nedir, Ne Değildir?1- Astropay 2008 yılında dünya piyasasına girdi.
2- Astropay Türkiye, Çin başta olmak üzere bir çok Latin Amerika ülkesinde aktif olarak kullanılan ön ödemeli karttır.
3- Astropay kredi kartı ya da sanal kredi kartı değildir.
4- Astropay kart 1 yıl süreyle geçerlidir. 1 yılın sonunda bakiyeniz olsa bile otomatik iptal olur.
5- Astropay satın aldığınızda size bakiye, 16 haneli kod, son kullanma tarihi ve cvc güvenlik numarası verilir. Alışverişlerinizi bu dijital rakamlarla yaparsınız.
6- İptal olan bir kart yeniden basılmaz.
7- Astropay kelimesi sözlükte sanal para ödeme yöntemi olarak geçer.
8- Astropay kart dolar bazlı satılır. Bu yüzden fiyatları günlük dolar kuruna göre belirlenir. Fiyatları gün geçtikçe farklı değer alır.
9-Astropay kart satın alırken ödemeyi havale ile yaparsınız. Ödeme yaparken açıklamaya telefon numarası yazmanız gerekir. Kodlar telefonunuza gelecektir. Bu yüzden telefon numaranızı doğru girmelisiniz.
10- Astropay kartı tek kullanımlık bir kart değildir. Bu yüzden harcama yaparken parça parça harcayabilirsiniz. 1 yıl içinde kartı mutlaka bitirmelisiniz.
11- Astropay kart için kart aidatı ve komisyon ödemezsiniz.
12- İstediğiniz kadar Astropay kart satın alabilirsiniz.
14- Astropay kart ödemeleri anlık gerçekleşir. Alışveriş yaptığınız kanala bilgileri girdiğiniz anda saniyeler içinde ödemeniz gerçekleşir.
15- Astropay son derece güvenilir bir ödeme kanalıdır. Alışveriş yaparken kişisel bilgilerinizi tanımadığınız 3.şahıslarla paylaşmanızın önüne geçmiş olursunuz.
16- Astropay size kolay hızlı ve güvenilir alışveriş yapma imkanı sağlar.
17- Astropay online oyunlarda, çevrimiçi alışveriş merkezlerinde ve internet sitelerinde aktif olarak kullanabilirsiniz.
18- Astropay kartı anlaşmalı yerlerde elektronik ödeme yöntemi olarak geçer. Gerekli bilgileri girip onaylandığı anda ödemeniz anlık olarak gerçekleşir.
19- Astropay firması seçerken çok dikkat etmelisiniz. Güvenilir firmalardan kartınızı temin etmelisiniz. Paranızı karavan firmalara kaptırmayın. Ucuz Astropay sattığını iddia eden firmalara itimat etmeyin. Amaçları sizin paranızı alıp size hizmet vermemek sizi dolandırmaktır.
20- Astropay kart bilgilerinizi kimseyle paylaşmayın. Dijital rakamlar kimin eline geçerse bu rakamlarla karınızı kolayca harcayabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir