Doğru Teklif Etme Metotları

Doğru Teklif Etme MetotlarıHayatınızın aşkını buldunuz. Ona güzel bir teklifle duygusal açılımda bulunacaksınız. Yazı dizimizi dikkatle okuyun. Küçük bir taktiksel hata her şeyi berbat edebilir. Sizi başarısız kılabilir. Bu anlamda tavsiyelerimiz altın niteliğindedir. Kağıt kalem alıp not alın ya da kulağınıza küpe olsun sözlerimiz.

1- Duygularınızdan emin olmalısınız. Karşı tarafa açılım yaptıktan sonra dönüşü olmayan bir yola gireceksiniz. O yüzden karşı tarafa beslediğiniz duygunun aşk mı tutku mu sevgi mi olduğunu bilmelisiniz.

2- Kendinizi doğru biçimde ifade etmelisiniz. Yanlış anlaşılmalara kapı açmamak için mutlaka net olmalısınız. Duygularınızı araya aracı koyarak koymak yerine kendiniz yapmalısınız. Açıkça hissettiğiniz duyguları ona aktarmalısınız

3- Baltayı taşa vurmamak için karşı tarafın hayatında birisi olup olmadığını iç dünyasını iyi bilmeniz gerekir. Karşı tarafın hayatında birisi varken ona açılımda bulunmanız doğru değildir. Karşı tarafın sizden soğumasına neden olur.

4- Karşı tarafın size yeşil ışık yakmış olmasına dikkat etmelisiniz. Sinyal almadan direk teklif etmek onun sizi tanımadan sizi yanlış değerlendirmesine onu sonsuza kadar kaybetmenize neden olur. O yüzden karşı tarafın sizi tanımasına fırsatlar verin. Acele etmeyin.

5- Her şeyi iyi organize edin. Güzel bir mekan, şık bir kıyafet seçimi, özenli cümleler ile ona rüya gibi bir teklif yapmalısınız. Sözler arasına geçiştirilmiş teklifler kuru tekliflerdir. Herkes böylesine anlamlı ve güzel bir olayın büyüleyici olmasını ister.