Dudak Tiryakilerine Özel Elektronik Sigara

Tütün ürünlerini kullanan insan sayımız arttıkça tütüne olan bağımlılığımız gün geçtikçe büyümektedir. Tütün bağımlılığından kurtulmak isteyen milyonlarca insanımız var. Sigara içenlerin birçoğu sigara dumanını içine çekmez. Dudaklar nikotin bağımlısı haline gelen bu kişilerin sigarayı bırakması ciğerlerine çekenlere göre oldukça kolaydır. Özellikle dudak tiryakisi olmuş sigara kullanıcıları elektronik sigara ile sigara bağımlılığından kısa sürede kurtulabilir. Elektronik sigarada aynı sigara gibi vücudun nikotin ihtiyacını karşılar. Sigara gibi 4000 den fazla kimyasal zehir içermez. Bu anlamda elektronik sigara kullanmak oldukça sağlıklıdır sigara kullanımına göre.

Elektronik sigaralar değişik aroma tatlarında üretilir. Üretici firmalar tiryakilerin farklı zevkler ve tatlar tatmaları için elektronik sigara likitlerini aromalı yaptı. Böylece hem sigaradan kurtulup hem de değişik aroma lezzeti ile elektronik sigara kullanımını oldukça zevkli bir biçimde yapabilirsiniz.  Elektronik sigara aromaları e-likit içinde yer alır.  Günde 2 paket sigara içen birisi ile günde 4-5 tane sigara içen kişinin elektronik sigara kullanımı farklı olacaktır. Likit seviyeleri de farklıdır. Az içenler için küçük modeller tavsiye edilirken sigara bağımlısı tiryakiler için daha büyük boyutlusu tavsiye edilir.

Elektronik sigaralar sizi sigara tiryakisi olmaktan çıkaracak sigaraya olan bağımlılığa son vereceksiniz. Dudağınız aynı sigara içmişsiniz gibi tat alacak, sigara kullanmayı bir an için olsun düşünmeyeceksiniz. Size uygun olan modeli seçmek için mutlaka sitemize göz atmalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir