Elektronik Sigaranın Yapısı

Elektronik Sigara Modelleri ve Çeşitleri

Ülkemizde kullanımı oldukça yaygınlaşan elektronik sigaralar, sigara bağımlılığından kurtulmak isteyenlerin imdadına yetişti. İstek ve kullanım amacına göre değişik modellere sahip olan elektronik sigaralar modern çağın tütünden kurtulma yöntemi olarak anılmaya başlandı. Bugün Dünyanın farklı ülkelerinde bir çok yere ithalatı yapılan elektronik sigaralar çok kısa süre önce ülkemize de ithal edilmeye başlandı. Çok fazla bilgi sahibi olunmaması sebebi ile ön yargılı yaklaşımlar elektronik sigara sektörünün büyümesi önündeki en büyük engel gözüküyor.

Elektronik Sigara Yapısı

Elektronik sigaralar gliserin, aroma ve nikotinden oluşur. Kolay kullanımı ile sigara tiryakileri tarafından kısa sürede sevilmeye başlandı.  Elektronik sigaralar pil, mekanizma ve bunlar arasında bağlantı kuran yapı olmak üzere 3 bölümden oluşur. Mekanizma yapısal olarak likit aroma ve nikotin gibi maddelerin buhar olmasını sağlar. Böylece kişi sigara hissi duymadan sigaraya olan isteği azalır.

Elektronik Sigara Fiyatları ve Piyasa Durumu

Elektronik sigara fiyatları değişkenlik gösterir. Her kesime hitap eden fiyat tarifesinin olduğunu söyleyebiliriz. Herkes bütçesine göre elektronik sigara kullanabilir.  İnternet sektöründe özellikle tütün ürünü satan firmalarda elektronik sigara bulabilirsiniz. Fiyat araştırması yapıp güvenilir sağlam bir yerden almanız tavsiye edilir. Uzun ömürlü bir elektronik sigara için en az 300 lirayı gözden çıkarmanız gerekir. İşin ucuzuna kaçıp merdiven altı firmalardan elektronik sigara almanız tavsiye edilmez. Likitleri içinize çekeceğiniz için sağlığınızı tehlikeye atmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir