Erkek Nasıl İkna Edilir

Erkek Nasıl İkna Edilir

man proposing to girlfiend outdoors

Erkeğinizi ikna etmek istiyor musunuz? Bunu nasıl başaracağınızı bilmiyor musunuz? Yazı dizimiz sorularınıza çözüm bulacak içerikler dolu. O yüzden dikkatlice okumanızı tavsiye ederim. Erkekleri ikna etmenin yolları şunlardır:

1- Fikirlerinizin doğruluğunu ispat edin. İkna etmede en önemli unsur fikirlerinizi sağlam savunmalar ile güçlendirin. Haklı olduğunuzu sesinizi yükselterek değil fikirlerinizin savunmaları ile yapın.

2-  Sözlerinize sevginizi içtenliğinizi katın. Karşı tarafa fikirlerinizi kabul ettirmek, yapmasını istediğiniz şeyi yaptırmak istiyorsanız küçük sevgi oyunları yapmalısınız. Sevgi dolu sözlerle romantizmi kullanarak karşı tarafın size olan zaafını kullanarak sözlerinizi kabul ettirebilirsiniz.

3- Doğru zamanda doğru sözlerle doğru hamleler yapmalısınız. Karşı tarafın moralinin  iyi olduğu bir zamanda doğru açıklamalar yaparak fikirlerinizi karşı tarafa kabul ettirebilirsiniz.

4-Yapıcı olun karşı tarafı kırmayın: Karşı tarafa fikirlerinizi kabul ettirirken ince olmaya çalışın. Bazen inat ve gurur bir araya gelir kişinin fikirleri kabul etmesini engeller. Kişi inadına sizin istediğinizi yapmaz. İpleri size kaptırmamak adına sizin istediğinizin tersine davranabilir.