Erkek Nasıl Tavlanır

Erkek Nasıl TavlanırDuygularınızı ifade etmekte zorlanıyor musunuz? Bir bayan olarak sevdiğinizi erkeğe söylemek zorunuza mı gidiyor? karşı taraftan bir türlü size sinyal gelmiyor mu? karşı tarafa sinyal verme konusunda zorlanan kadınlarımız için bu yazı dizisini hazırladık. Yazı dizimizi dikkatle okumanızı tavsiye ederim.

Erkeği tavlamanın yolu onu iyi tanımaktan geçer. Onun dikkatini çekebilmeniz için onun hoşuna gidecek durum ve pozisyonlarda olmalısınız. Sevdiği şeyleri yapıp sevmediği durumlardan uzak durmanız onun size karşı çekimini arttıracaktır.

Erkekler akıllı kadınlardan hoşlanır. Bu anlamda ne kadar zeki ve akıllı olduğunuzu ispat etmelisiniz. Bir kadının ne kadar zeki olduğu gülüşünde ve konuşmasında saklıdır. Çok basit olaylara gülen her anlatılana gülen kadınlar genelde itici bulunmuştur. Bu anlamda gülüşlerinizi saklamalısınız. Hayatta rutin basit sıradan olayları konuşmaktan çekinin. Hayati öneme sahip konularda akılcı ve bilimsel konuşmalar yapmalısınız. Konuşurken yapmacık davranmayın. Duygularınızı derinden yaşayın. Jest ve mimiklerle anlatımınızı kuvvetlendirebilirsiniz.  Anlatımınıza zengin bir görünüm katmalı heyecanlı ve tutkulu anlatım yöntemlerini tercih etmelisiniz.