Evden Eve Nakliyat

Ankara İç Anadolu Bölgesinin metropol şehirlerinden birisidir. İstanbul ilinden sonra en büyük nüfus potansiyeline sahip ilidir. Ankara Büyükşehir olması nedeniyle birçok sorunla mücadele ediyor. Ankara ilinin en büyük sorunlarından birisi taşımacılık ve nakliyat sorunudur. Evden eve taşımacılık, büro taşıma, parça eşya taşıma, şehir içi ve şehirler arası taşımacılık hep bir sıkıntı olarak Ankara halkının karşısına çıkmıştır.

Ankara nakliyat firması olarak Ankara ilinin ve ilçelerinin taşımacılık ihtiyaçlarına cevap verebilmek adına hizmet vermeye başladık. Kurulduğumuz günden bu yana müşteri kitlemizi ve taşımacılık filomuzu her geçen gün arttırmaya devam ettik. Bugün Ankara ilinde parmakla gösterilen nakliyat firmalarından birisi haline geldik. Ambalajlı, sigortalı ve asansörlü taşımacılık hizmeti ile Ankara ilinde nakliyat konusunda en uygun fiyatı müşterilerimize sunuyoruz.

Ankara nakliye firmasında ekspertiz ekibi ücretsiz eşya analizi yapar. Size en uygun fiyatı sunar. Çalışanlarımız maaşlı çalışanlarımız ve ekipmanlarımız kiralama usulü olmadığı için taşımacılık maliyetini oldukça düşürdük. Çünkü maliyetimiz ne kadar düşerse müşterilerimize o kadar uygun fiyat teklifinde bulunabileceğimizin farkındayız.

Ankara evden eve nakliye planlı programlı çalışan bir firmadır. İşini ciddiye alan verdiği iş takvimine uyan bir firmadır. Ekspertiz ekibi, ambalajlama ekibi, taşıma ekibi, montaj ve demontaj ekibi gibi küçük ekiplerle taşımacılık işlerinize akılcı çözümler üretmeye devam ediyoruz. Nakliyat işinin bir ekip çalışması olduğunu çok iyi bilen firmamız eşyalarınızı mümkün olduğunca kısa sürede kırılmadan dökülmeden güvenli bir şekilde taşınması gereken yere taşır. Size de taşınmanın keyfini çıkarmak çıkar.