Hızlı Kilo Verdiren Diyetler

Hızlı Kilo Verdiren DiyetlerKilo verme sorunu son zamanlarda insanların en büyük sorunlarından birisi haline geldi. Mantar gibi çoğalan kilo verme yöntemleri tehlike ve ölüm saçmaya devam ediyor. Hızlı kilo vermek isteyenler internetten ve sağdan soldan duydukları bilgi kirliliğine kapılıp sağlıklarını tehlikeye atmaya başladılar. Özellikle düğünler toplantılar gibi önemli davetlerde kilomuzu çok önemser, aşırı kilolarımızdan dolayı utanç duyabiliriz.

En hızlı kilo verdiren diyet olarak 2 günlük şok diyet uygulamasını uygulayabilirsiniz. Bu diyeti uzun süre kullanmak sağlığınızı tehlikeye atabilir. Bu diyet tek başına bir anlam ifade etmez kesinlikle spor ve egzersizle desteklenmesi gerekir. Bu diyetle 2-3 kilo vermeniz mümkündür. İlk gün kahvaltınıza mevsim meyvesi koyun. Öğlen yemeklerinde 1 porsiyon sebze yemeğinin yanında yoğurt ve salata tüketin. Ara öğün yapmanız tavsiye edilmez. İkindi vaktinde 1 tane meyve yiyebilirsiniz. Akşam 1 porsiyon et yemeği tüketerek vücudun protein ihtiyacını karşılayın. Akşam yemeğinden belli bir sür sonra meyve tüketebilirsiniz.

En popüler diyetlerden birisi de 3 günde 5 kilo diyetidir. Bu diyette 100 gr peynir 1 dilim ekmek ve şekersiz çay ile kahvaltıya başlanır. Ara öğünde yoğurt ve meyve tüketilmelidir. Öğle yemeğinde 1 porsiyon sebze yemeği ve hayvansal gıda ve salata tüketilir. Akşam yemeğinde 1 kase çorbanın yanında yarım porsiyon makarna ve salata tüketmelisiniz. Gece yatmadan önce yarım porsiyon yoğurtla günlük beslenmenizi tamamlamalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir